Gemini Kancelaria Adwokacka
 

O Kancelarii
Zakres usług
Obsługa wierzytelności
Monitoring wierzytelności
Pieczęć prewencyjna
Dochodzenie wierzytelności
Wywiad gospodarczy
Nabywanie wierzytelności
Szkody ubezpieczeniowe
Szkolenia
Porady on-line
Kontakt

Usługi związane z wierzytelnościami

Usługi te obejmują obsługę całego procesu odzyskiwania należności (zarówno krajowych, jak również zagranicznych), od momentu wystawienia faktury, poprzez windykację pozasądową i sądową, aż do ostatecznego odzyskania zaległych płatności. Zlecając nam czasochłonne czynności zmniejszają Państwo zaangażowanie własnych pracowników, ograniczają wewnętrzne koszty zatrudnienia, a także umożliwiają sobie bardziej efektywnie skoncentrowanie się na swojej działalności podstawowej.

Nasza oferta łączy w sobie procedury windykacyjne i usługi typowej kancelarii prawnej. Tylko taka forma dochodzenia należności rokuje szanse powodzenia. Standardowa firma windykacyjna nie jest w stanie zapewnić usługi o tak wysokiej wartości merytorycznej, w tym nadzoru radcy prawnego, natomiast zwykła kancelaria nie prowadzi aż tak kompleksowej usługi.

Daje to gwarancję działań dyplomatycznych, wysoce etycznych i umożliwiających dalszą współpracę z kontrahentem, będącym jednocześnie dłużnikiem. Nasza oferta jest kompleksowa, zawiera niestandardowe, nowatorskie techniki windykacyjne. Jest elastyczna, a jej poszczególne elementy umożliwiają skomponowanie indywidualnej koncepcji prowadzenia każdej sprawy.

Na kompleksową usługę zarządzania wierzytelnościami składają się:

1. Monitoring wierzytelności
2. Pieczęć prewencyjna
3. Dochodzenie wierzytelności
4. Wywiad gospodarczy
5. Nabywanie wierzytelnościGEMINI Kancelaria Adwokacka
ul. Smardzowska 52, 52-234 Wrocław
tel. + 48 (71) 750-12-01, fax +48 (71) 750-12-02, biuro@gemini.wroclaw.pl